TOC klinikoje šilališkius pasitinka jauni specialistai

Sveiki, tiesūs ir balti dantys – gražios šypsenos garantas. Visai neseniai savo duris Šilalės rajono gyventojams atvėręs Šilalės odontologijos centras (TOC) siūlo ne tik dantų gydymo, bet ir burnos higienos bei estetinės odontologijos paslaugas. Kvalifikuoti, kruopštūs ir  naujausiomis technologijomis dirbantys centro darbuotojai yra pasiruošę spręsti visas pacientų problemas.

TOC klinikoje Šilalėje dirba jauni specialistai – profesionalai, atsakingai atliekantys: implantaciją, chirurgines operacijas, dantų protezavimą, dantų gydymą, skaitmeninę diagnostiką, ortodontinį gydymą (breketai, plokštelės ir kt.), profesionalią burnos higieną, dantų balinimą. Šilalės odontologijos centre dirbama su modernia įranga, gydymui naudojamos šiuolaikiškos odontologinės medžiagos.

Gydytojai, laukiantys Jūsų TOC klinikoje Šilalėje:

Gydytoja odontologė Indrė Bružaitė

Indrė Bružaitėtai atsakinga, imli naujovėms, komunikabili bei puikiai sutarianti su vaikais, gydytoja, kuri dirba itin švelniai. Kadangi dauguma vaikų ir suaugusiųjų vis dar pas odontologą vengia apsilankyti, dėl skausmo baimės, tai ši specialistė patikina, kad visos atliekamos paslaugos tikrai nėra skausmingos. Gydytoja atlieka dantų plombavimą, kanalų gydymą.  Darbo kokybė jai – pirmoje vietoje;

Gydytoja ortodontė Monika Jarutienė

Monika Jarutienė

taiko ortodontinį gydymą, kurio dėka koreguoja netaisyklingą dantų padėtį ir netaisyklingą sąkandį. Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas įvairaus amžiaus pacientams. Svarbu jog vaikų dantys būtų patikrinti 8-13 metų laikotarpiu, kadangi tuo metu vyksta dantų dygimo kaita bei sparčiai auga ir formuojasi žandikauliai. Pagrindiniai ortodontinio gydymo būdai – ortodontinės plokštelės ir breketai.

Burnos higienistė Aida Jasevičiūtė

Aida

atlieka profesionalią burnos higieną ir dantų balinimą. Pacientams higienistė suteikia kiek įmanoma daugiau informacijos apie individualią burnos higieną, padeda išsirinkti asmenines higienos priemones, išmoko jomis naudotis;

Burnos chirurgas Laurynas Jarutis

Laurynas Jarutis

atlieka burnos chirurgines, kaulo priauginimo, periodontologines operacijas, implantacijas, dantų protezavimą ir dantų rovimą.

Centro specialistai, dirbantys Šilalės filiale, esant būtinybei, pacientą siunčia į Tauragės odontologijos centrą, kur daromos panoraminės nuotraukos, atliekamas kanalų gydymas ar pergydymas, naudojant odontologinį mikroskopą, kurio pagalba gydytojas mato daug kartų padidintą, gerai apšviestą vaizdą. Endodontinį gydymą Tauragės odontologijos centro klinikoje atlieka Gyd. endodontologė Viktorija Bronikova ir Gyd. Odontologė Erika Stankevičienė.

TOC  Šilalės odontologijos centre atliekamų paslaugų kainos nesikandžioja ir yra prieinamos kiekvienam, norinčiam turėti sveiką bei gražią šypseną. TOC klinika Šilalėje įsikūrusi Vasario 16- osios g., 14-10B. Registracija vykdoma užsukus į kliniką arba telefonu 8 692 30 300. Maloniai laukiame Jūsų!

Spauskite čia norėdami pateikti savo atsiliepimą.


* Būtina užpildyti